KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12848695

nr 1284 8695

Akvarell

Kina, 122x39 cm. Signerad

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:51:26

28/10 06:02:21 1      Vinnande bud